Image 02

Animasyon

Animasyon, canlandırma anlamına gelmektedir. Bir animatörün görevi, çok yönlü kişiliği ve çok çeşitli hedef kitlesi ile sportif ve kültürel faaliyetlerde izleyenleri eğlendirmeye ve neşelendirmeye çalışır. Ceylan organizasyon olarak izmir ve çevresinde başlıca Ateşbaz, palyaço ve kostümlü karakterler, bayan hostes, sihirbaz ve birçok animatör gerekse organizasyon personeli ile hizmetinizdeyiz. Profesyonel kadromuz ile sizlere ve çocuklarınıza eğlenceli vakit geçirmeniz için olanak sağlıyoruz.

İncele
Image 03

Organizasyon

Organizasyon, ortak bir çalışma planına ve belli bir amaç çerçevesine uyum sağlamak şartıyla kendi verimini yönetebilen belli bir hedefe doğru ilerlemek üzere bir araya gelmiş personellerin yapılanma şekli ve yönlendirilmesidir. Ceylan Organizasyon olarak İzmir ve çevresinde çeşitli alanlarda organizasyon hizmetleri vermekteyiz. Bunlardan birkaçı açılış organizasyonları ve ürün lansmanları, canlı müzik ekipmanları ile sunucu hizmeti, doğum günü organizasyonları, ses sistemi temini, düğün ve davet organizasyonları, kokteyl ve catering temini gibi sınıflandırabilceğimiz organizasyon alanlarıdır. Dilediğiniz hakkında bilgi almak için aşağıdaki "İncele" butonuna tıklayarak ilgili konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İncele
Image 03

Balon Dekorasyon

Balon dekorasyon hizmetimiz, dekoru yapılacak mekanın müşterimizin isteği doğrultusunda mekanın şekline uygun tasarımı analiz edip çeşitli balon şekli ve renkleri ile uygun dekorasyonu yapmaktır. Zincir, Kalp, Nazar boncuğu, Fiyonk, Papatya ve Harf şekilleri ile süslediğimiz mekanlar ziyaretçi veya müşterilerinin ilgisini çekerek eğlenceli ve neşeli bir hale getirir. Balon ile yapılabilecek şekiller ve dekorlar tamamen istediğiniz ve bizim tecrübemiz bununla birlikte hayal gücümüz ile sınırlıdır. Ceylan Organizasyon, İzmir ve çevresindeki siz müşterilerine 6 yıllık tecrübesi ile kaliteli ve güleryüzlü hizmeti sunmaktan gurur duyar.

İncele